Szkolenia dla Profesjonalnego Pośrednika

Misja

Misją Projektu Profesjonalny Pośrednik jest najwyższa jakość pracy Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Na płaszczyźnie szkoleniowej misję tę realizujemy poprzez naukę agentów nieruchomości najwyższych standardów pracy., tak aby zmieniali oni swoje podejście do zawodu i dążyli do profesjonalizmu w każdym swoim działaniu. 

Dlaczego

Na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działa bardzo dużo firm. Praktycznie każda działa w innym modelu, oferuje innej jakości usługi, kieruje się innymi zasadami etycznymi. To powoduje dysonans wśród klientów, którzy nie wiedzą czego mogą wymagać od Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Chcemy to zmienić i wprowadzić na rynek jeden standard Profesjonalnego Pośrednika.

Cechy Profesjonalnego Pośrednika

- Reprezentacja interesów Klienta zamawiającego usługę
- Obsługa strony transakcji zamawiającej usługę
- Wyłączność
- Wysoka jakość obsługi Klienta
- Profesjonalizm w każdym działaniu
- Wysokie wynagrodzenia

Co o nas mówią

Doceniam to, że prowadzący starali mi się jak najlepiej przekonać i zachęcić do pracy na wyłącznościach. Pokazali mi na przykładach, że klientów można przekonać do pracy z jednym agentem, wynegocjować bardzo dobre wynagrodzenie.

Jolanta z Torunia

Najbardziej podobały mi się tzw. przykłady z życia. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, klientów. I lubię jak inni dzielą się swoim doświadczeniem. Podobało mi się też, że szkolenie było konkretne, na temat.

Uczestnik z Poznania

Podobały mi się nowe pomysły na to jak mogę zaprezentować klientom siebie i swoją pracę, motywacja do zdobywania wyższych prowizji. Nabrałam przekonania że pracuję profesjonalnie za nieodpowiednią do mojego poziomu pracy stawkę. Warto dopasować szkolenie do modelu pracy w danym biurze - np. obsługa kupującego z pobieranym wynagrodzeniem. Mam wrażenie że szkolenie traci wiarygodność gdy jest położony nacisk na inny model pracy: obsługa tylko sprzedającego.

Asia z Torunia

Najbardziej podobały mi się tzw. przykłady z życia. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, klientów. I lubię jak inni dzielą się swoim doświadczeniem. Podobało mi się też, że szkolenie było konkretne, na temat.

Agnieszka z Torunia

Na ogromny plus zasługuje bardzo konkretne podejście do szkolenia. Szkolenie było bardzo inspirujące, poszerzyło moją wiedzę na temat pracy na wyłączność, podejścia do klienta jak również na temat prowadzenia i pracy biura nieruchomości. Warto uczyć się od lepszych :)

Justyna z Poznania

Bardzo merytoryczne szkolenie, z praktyczymi wskazówkami. Szkolenie prowadzone było w sposób spójny, co pozwoliło na konkretne zapoznanie się z tematem. Świetny kontakt z uczestnikami szkolenia, konkretna dyskusja i wymiana swoich doświadczeń.

Justyna z Poznania

Wiele rzeczy było dla mnie już oczywistych, niektóre sobie 'utrwaliłam". Ogólna uwaga do wszystkich szkoleń bo to typowa sytuacja - gdyby zaczynały się punktualnie, to byłaby sensowna przerwa na małą regenerację. Prelegent ma fajny i łatwy kontakt z uczestnikami, a to ważne:)

Ewa z Poznania

Wyliczenie godzin pracy, które poświęcamy na jedną ofertę, oraz ciekawe argumenty, ułatwiające pozyskanie wyłączności.

Magda z Torunia

Najbliższe szkolenia

Wyłączność w świecie nieruchomości

Dla kogo
Może w nim wziąć udział każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć pracę na 'wyłącznościach' albo całkowicie zmienić swój styl pracy. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom zalet płynących z pracy na umowach wyłącznych - zarobki, polecenia, czas pracy, zadowolenie z pracy, mniejszy stres. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, jak działa wyłączność, co dobrego z niej wynika dla Klienta, czym jest dla Pośrednika oraz przede wszystkim dlaczego warto podpisywać umowy na wyłączność i jak to robić.

Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Basia Chalińska - agent nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu poznańskiego MOJE nowe M, współorganizatorka największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości recamp.pl 

Efekty szkolenia
Każdy uczetnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem do zmiany swojego systemu pracy na ten oparty o umowy wyłączne. 

Szkolenie otwarte
- Early (10 sztuk) - 250 zł netto
- Standard (20 sztuk) - 300 zł netto
- Late - 350 zł netto

Najbliższe szkolenia

Warszawa
ul. Jaszowiecka 8 lok. 4
27. lutego 2017, wtorek
godz. 10:00-15:00

Poznań
ul. Katowicka 53b lok. 108
6. marca 2017, wtorek
godz. 9:30-14:30